Aktuality

Aktuality
4.9 (97.04%) 27x

Dobrý deň priatelia pozitívneho myslenia.
Na tomto mieste Vás budem informovať o aktuálnych novinkách na tejto stránke i zo sveta pozitívneho myslenia.
Termíny prednášok, seminárov a podujatí. Pripravované rozhovory, články a mnoho iného.

2.VYDANIE UŽ V PREDAJI

 

 

BLOG – Denník pozitívneho myslenia

Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávam sa dotýka oblasti zavádzania pozitívneho myslenia do praxe. Často počujem „myslieť pozitívne je ťažké“. V mailoch mi popisujete množstvo kníh, ktoré ste prečítali, no napriek tomu nenapredujete, nedarí sa Vám spraviť zásadné zmeny vo svojom živote. Rozhodol som sa, že na mojej stránke zavediem vlastný denník pozitívneho myslenia, kde budem zdieľať bežné životné situácie s ktorými sa stretávam počas dňa. Áno, už aj ja mám blog.

Viac informácii

 

 

VÝZVA 2018!

Asi nepoviem žiadnu novinku – čítať je dôležité. Aby Váš organizmus fungoval správne, potrebujete vyváženú, zdravú stravu. Podobne to je aj s duchovným rozvojom a duchovnou potravou. O vzdelávaní ani nehovorím a preto

Vás vyzývam prečítať 18 kníh v roku 2018.

Celý článok

 

 

 

REBRÍČEK SLEDOVANOSTI 2017

Dávam Vám do pozornosti zaujímavý rebríček toho, čo Vás na stránke www.pozitivnemysliet.sk najviac zaujalo v roku 2017. Ďakujem Vám za Vašu priazeň.

Stránka v roku 2018 oslavuje 10 rokov od jej vzniku.

Je to skvelé.

Celý článok

 

 

NOVÝ ROZHOVOR

Stáva sa aj Vám, že na Vás niekto pravidelne „vyskakuje“ z obrazovky počítača. Verím, že nič nie je náhoda a všetko sa deje z určitého dôvodu. Toto bolo aj v prípade Moniky Stehlíkovej. Aj keď sme sa nikdy osobne nestretli mal som pocit, že je to „stará kamoška“ a poznáme sa roky. Neváhal som, a s Monikou som si dohol stretnutie. Bol som zvedavý na jej prácu a či sa pocit prejaví aj pri osobnom stretnutí.

Reč tela. Predpokladám, že ste sa s týmto výrazom už stretli. Najčastejšie za posledné roky v oblasti politiky. Pred voľbami sú toho plné správy, kto z politikov viac zaujal, kto hovorí pravdu, či klame. Druhá oblasť je tanec. Tanečníci svojimi pohybmi rozprávajú nejaký príbeh a vytvárajú v nás emócie. Viete si predstaviť, že ak začnete vedome pracovať na zmene reči Vášho tela, môžete zmeniť svoj život? Hlúposť? Verím, že Monika Stehlíková Vás v krátkom rozhovore presvedčí, že to je možné. Celý článok

collections_bookmark Podobné články

Rebríček sledovanosti – 2017

Dobrý deň priatelia pozitívneho myslenia.
Dávam Vám do pozornosti zaujímavý rebríček toho, čo Vás na stránke www.pozitivnemysliet.sk najviac zaujalo v roku 2017.
Ďakujem Vám za Vašu priazeň. Stránka v roku 2018 oslavuje 10 rokov od jej vzniku. Je to skvelé.

Rozhovory s osobnosťou

Jednu z noviniek, ktoré prinášam po redizajne stránky www.pozitivnemysliet.sk ( 9/2016) sú rozhovory s osobnosťou. Rozhovory nie len o pozitívnom myslení. Verím, že osobnosti, ktoré som vybral Vás budú inšpirovať. Prajem príjemné čítanie.
Poznámka: Momentálne pracujeme na spracovaní ďalších rozhovorov.

Často kladené otázky