Aktuality

Aktuality
4.83 (96.67%) 24x

Dobrý deň priatelia pozitívneho myslenia.
Na tomto mieste Vás budem informovať o aktuálnych novinkách na tejto stránke i zo sveta pozitívneho myslenia.
Termíny prednášok, seminárov a podujatí. Pripravované rozhovory, články a mnoho iného.

Nový rozhovor

Janette Kecskemétiová

Cítite sa unavení hneď po prebudení? Máte výkyvy hmotnosti? Máte zvýšený krvný tlak, zrýchlený tep, úzkosť, potenie? Máte vysoký cholesterol? Toto je len časť problémov, ktoré sú spojené s ochorením štítnej žľazy, ktorá je generálnym riaditeľom celého nášho metabolizmu. Ak ste spozorneli, tento rozhovor je určený priamo Vám – nečítate ho náhodne.

Celý rozhovor

 

 

 

Nový článok

Myšlienkové vzorce

Tento článok má za cieľ popísať čo sú myšlienkové vzorce, kódy, programy či návyky. Terminológiu nechám na Vás. Následne si ich začať uvedomovať a popísať, ktoré sú Vám na prospech a ktoré Vám škodia. Ak sú Vám na prospech, posilnite ich a vyšperkujte do dokonalosti. Ak Vám škodia, zmeňte ich. Vymažte starý program a nahrajte nový. Stojí to zato, pretože na čo myslíte, to si do života priťahujete. A to stojí za zamyslenie.

Celý článok

 

 

Nový článok

Nechajte minulosť minulosti – pozitívne myslieť

„Nelipnite na hriechoch a chybách včerajška do takej miery, že vám neostáva energia a myšlienková kapacita pre život v prítomnosti. A nemyslite si, že hriechy a chyby minulosti vám môžu brániť v úspešnom a príjemnom živote v súčasnosti.“ James Allen

 

 

Celý článok

 

Prednáška

Antónia Mačingová

 Pozývame Vás na inšpiratívnu prednášku Antónie Mačingovej, úspešnej autorky bestselleru „Najedzte sa do štíhlosti“. Kniha má už tretie pokračovanie a pre veľký záujem bola preložená do šiestich jazykov. Pani Mačingová do svojich kníh zhrnula všetko, čo sa naučila v praxi. Na prednáške Vám porozpráva svoj príbeh, zmeny ktoré urobila vo svojom jedálničku i skúsenosti tisícok žien a mužov, ktorým jej systém stravovania pomohol. Môže pomôcť aj Vám.

Spôsob stravovania, ktorý navrhuje nie je diéta, ale postupný prechod k trvalej zmene stravovacích návykov. Tešíme sa na Vašu účasť, otázky, podnety i skúsenosti. Súčasťou prednášky bude aj autogramiáda, fotenie a možnosť osobnej konzultácie. Jasno v hlave = poriadok na tanieri = ZDRAVIE, VITALITA, KRÁSA A SPOKOJNOSŤ Predaj vstupeniek

 

Prednáška

Zmena myslenia mi zmenila život

Pozývame Vás na motivačnú prednášku „Zmena myslenia mi zmenila život“.

Miroslav Zaťko Vám na základe vlastného silného príbehu a pútavej prednášky, ktorá bude obohatená o zaujímavé ukážky a cvičenia, pomôže zodpovedať aj tieto otázky:

„Prečo sa mi v živote nedarí?“ „Prečo mám katastrofálne vzťahy?“ „Prečo sa mi nedarí nájsť prácu?“ a iné

Predaj vstupeniek

 

 

 

 

Osobný koučing

Miroslav Zaťko 2017

Máte chuť vyskúšať osobný koučing pozitívneho myslenia a zlepšiť si život? Popri webovej stránke, prednášateľskej činnosti a písaniu sa venujem aj osobnému koučingu a mentoringu. Cieľom osobného koučingu je uvoľniť a rozvinúť Váš potenciál. Je to cesta sebapoznávania, rozvoja, za predpokladu, že ste ochotný prevziať stopercentnú zodpovednosť za svoj život. Ponúkam Vám svoje skúsenosti a osobitý ľudský prístup. Neponúkam Vám desiatky certifikátov so skratkami, ktorým nebudete rozumieť. U mňa nečakajte zložité odborné názvy. Napriek tomu, že mám vypracované koncepty jednotlivých hodín, garantujem Vám, že ich vždy prispôsobujem. Všetci sme jedineční. Všetci potrebujeme jedinečný prístup. Viac informácii

 

Spolupráca s Myslením prvej ligy

Kouč Myslenia prvej ligy

Viac informácii o Myslení prvej ligy

 

 

 

 

CERTIFIKÁT SILNÉ STRÁNKY

collections_bookmark Podobné články

Rebríček sledovanosti – 2016

Dobrý deň priatelia pozitívneho myslenia.
Dávam Vám do pozornosti zaujímavý rebríček toho, čo Vás na stránke www.pozitivnemysliet.sk najviac v roku 2016 zaujalo.
Ďakujem Vám za Vašu priazeň. Stránka v roku 2016 zaznamenala najväčšiu návštevnosť od jej vzniku. Je to skvelé.

Rozhovory s osobnosťou

Jednu z noviniek, ktoré prinášam po redizajne stránky www.pozitivnemysliet.sk ( 9/2016) sú rozhovory s osobnosťou. Rozhovory nie len o pozitívnom myslení. Verím, že osobnosti, ktoré som vybral Vás budú inšpirovať. Prajem príjemné čítanie.
Poznámka: Momentálne pracujeme na spracovaní ďalších rozhovorov.

Často kladené otázky