Aktuality

Aktuality
4.9 (97.24%) 29x

Dobrý deň priatelia pozitívneho myslenia.
Na tomto mieste Vás budem informovať o aktuálnych novinkách na tejto stránke i zo sveta pozitívneho myslenia.
Termíny prednášok, seminárov a podujatí. Pripravované rozhovory, články a mnoho iného.

BLOG – Denník pozitívneho myslenia

Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávam sa dotýka oblasti zavádzania pozitívneho myslenia do praxe. Často počujem „myslieť pozitívne je ťažké“. V mailoch mi popisujete množstvo kníh, ktoré ste prečítali, no napriek tomu nenapredujete, nedarí sa Vám spraviť zásadné zmeny vo svojom živote. Rozhodol som sa, že na mojej stránke zavediem vlastný denník pozitívneho myslenia, kde budem zdieľať bežné životné situácie s ktorými sa stretávam počas dňa. Áno, už aj ja mám blog.

Viac informácii

 

 

REBRÍČEK SLEDOVANOSTI 2018

Priatelia, aj tento rok Vám prinášam zaujímavý rebríček najsledovanejších tém, citátov, dotykov dúhy a blogových článkov na pozitivnemysliet.sk. Všetkým Vám srdečne ďakujem za podporu, podnety, komentáre a povzbudzujúce slová. Som tu pre Vás už viac ako 10 rokov. 🙂 Miroslav Zaťko

Čítať celý článok

 

 

NOVÝ ROZHOVOR

Som nesmierne rád, že Vás rozhovory na mojej stránke zaujali. Čas od času dostanem dobrý tip na zaujímavú osobnosť. Takto som oslovil napríklad aj Miriam Latečkovú s jej obchodom Babičkina záhrada. Ešte koncom minulého roka som dostal správu, aby som urobil rozhovor s Ivetou Hauserovou, pretože je to inšpiratívna osobnosť, ktorá dosiahla významné úspechy. Budem úprimný, nevedel som o koho ide. Tak som „googlil“ a zostal som veľmi príjemne prekvapený. Príležitosť urobiť rozhovor s majsterkou sveta sa vám nenaskytne každý deň. Pre zaneprázdnenosť som Ivetku oslovil až v priebehu apríla 2019. Bol to veľmi príjemný telefonát a s radosťou súhlasila. Od tohto momentu som sa na rozhovor tešil.

Čítať celý rozhovor

NOVÝ ČLÁNOK

Budem k vám úprimný, k spracovaniu tejto témy som sa chystal už nejaký čas. Za posledných 12 mesiacov som zbieral informácie, čítal, rozprával sa s priateľmi a veľa vyhodnocoval. Z určitého uhla pohľadu tento článok píšem aj pre seba. Možno nebudete so všetkým súhlasiť, ale prosím otvorte sa, premýšľajte, meditujte a sami si vyhodnoťte moje slová. Doposiaľ najrozsiahlejší článok, na ktorom som pracoval – odporúčam prečítať ho až do konca.

Čítať viac —

 

 

5.6.2019

Citát č.1000 ✔️ Keď som pred rokmi začal publikovať na mojej stránke citáty s fotografiami, ani mi nenapadlo, že to dotiahnem do tisícky.

A je to tu. 😃✔️👍

Ďakujem 🙏🙏 za vašu podporu a fotografke Merit Amm srdečne ďakujem, že sa podieľala svojimi fotkami na mnohých citátoch.

Prosím nezabúdajte:  “To čo je pred Vami i za Vami je nič oproti tomu, čo je vo Vás!” Najdôležitejšia je Vaša osobná skúsenosť. Zaveďte do svojho života aspoň 1% čiže 10 citátov. Budete ohromení zmenou, ktorú absolvujete.

Pokračujeme ďalej. 👍👍🍀🍀✔️✔️ Majte sa fanfárovo. Miroslav Zaťko 😄😄😄

Všetky citáty nájdete: http://www.pozitivnemysliet.sk/citaty-ktore-stoja-zato/

 

 

 

collections_bookmark Podobné články

Rebríček sledovanosti – 2017

Dobrý deň priatelia pozitívneho myslenia.
Dávam Vám do pozornosti zaujímavý rebríček toho, čo Vás na stránke www.pozitivnemysliet.sk najviac zaujalo v roku 2017.
Ďakujem Vám za Vašu priazeň. Stránka v roku 2018 oslavuje 10 rokov od jej vzniku. Je to skvelé.

Rozhovory s osobnosťou

Jednu z noviniek, ktoré prinášam po redizajne stránky www.pozitivnemysliet.sk ( 9/2016) sú rozhovory s osobnosťou. Rozhovory nie len o pozitívnom myslení. Verím, že osobnosti, ktoré som vybral Vás budú inšpirovať. Prajem príjemné čítanie.
Poznámka: Momentálne pracujeme na spracovaní ďalších rozhovorov.

Často kladené otázky