Aktuality

Aktuality
4.9 (97.33%) 30x

Dobrý deň priatelia pozitívneho myslenia.
Na tomto mieste Vás budem informovať o aktuálnych novinkách na tejto stránke i zo sveta pozitívneho myslenia.
Termíny prednášok, seminárov a podujatí. Pripravované rozhovory, články a mnoho iného.

KONFERENCIA UMENIE BYŤ ŽENOU

Miroslav Zaťko

„Myšlienkové vzorce – ako na ne?“

Keď ráno vstanete, medzi prvé činnosti patrí napríklad umývanie zubov. Nad touto činnosťou vôbec nepremýšľate. Ide to akosi automaticky. Ako autopilot. Tento návyk nám vštepovali od detstva, pridali sa k tomu návštevy zubára a jeho rady. Je to myšlienkový vzorec, kód, program,  ktorý sa v pravidelných časových intervaloch spustí. Niekomu sa spustí len ráno, niekomu po každom jedle a niekomu vôbec.  Podobne to je aj s myšlienkami. „Prečo sa mi nedarí vo vzťahoch? Prečo tak negatívne reagujem na politikov? Prečo som stále v mínuse? Prečo sa stále porovnávam? Prečo sa mi nedarí schudnúť? Prečo stále chodím neskoro? Prečo zažívam samé neúspechy? Prečo sa mi lepí smola na päty?“ Dávate si aj vy podobné otázky? V prednáške sa o myšlienkových vzorcoch dozviete viac, i to či sa dajú vôbec prepísať a ak áno, tak ako.

Miroslav Zaťko sa pozitívnemu mysleniu a jeho aplikovaniu v praxi aktívne venuje od roku 2007, čo zásadným spôsobom zmenilo jeho život. O rok na to zakladá svoju prvú webovú stránku o pozitívnom myslení. V 2011 dostáva prvú príležitosť prednášať na pôde ICOPT v Banskej Bystrici. Prezentuje svoju „Metódu piatich prstov“, ktorá sa stretla s veľkým ohlasom.  Začiatkom roka 2012, po tom, čo jeho pôvodná webová stránka dosahuje desaťtisícovú mesačnú návštevnosť, registruje vlastnú doménu www.pozitivnemysliet.sk, mení jej štruktúru i dizajn. Stránka sa venuje pozitívnemu mysleniu, osobnému rastu a v tejto oblasti patrí medzi najvyhľadávanejšie. V roku 2013 spoluorganizuje Medzinárodný seminár o pozitívnom myslení za účasti Pierra Franckha. Je autorom knihy „Je ľahké spraviť zvislú čiarku“, ktorú vydal vo vlastnej réžii v apríli  2015. V súčasnej dobe je v predaji už druhé vydanie. Rovnako ako webová stránka, aj kniha je prevažne určená čitateľom, ktorí túžia zmeniť svoj život a sú na začiatku spoznávania pozitívneho myslenia. Je šťastne ženatý a býva neďaleko Nitry. Dlhodobo sa venuje publikačnej činnosti (je pravidelným prispievateľom v magazíne FIT štýl), prednášateľskej činnosti a osobnému koučingu. Aktuálne pracuje na svojej druhej knihe a svoju pozornosť zameriava na myšlienkové vzorce, emócie a partnerské vzťahy. Viac ako 10 rokov pôsobí v obchode.

Viac informácii :

http://www.umeniebytzenou.sk/konferencia/UBZKE2019

http://www.umeniebytzenou.sk/prednasajuci-137

NOVÝ ROZHOVOR

Rozhovor so speváčkou Vandou

 

 

collections_bookmark Podobné články

Rebríček sledovanosti – 2017

Dobrý deň priatelia pozitívneho myslenia.
Dávam Vám do pozornosti zaujímavý rebríček toho, čo Vás na stránke www.pozitivnemysliet.sk najviac zaujalo v roku 2017.
Ďakujem Vám za Vašu priazeň. Stránka v roku 2018 oslavuje 10 rokov od jej vzniku. Je to skvelé.

Rozhovory s osobnosťou

Jednu z noviniek, ktoré prinášam po redizajne stránky www.pozitivnemysliet.sk ( 9/2016) sú rozhovory s osobnosťou. Rozhovory nie len o pozitívnom myslení. Verím, že osobnosti, ktoré som vybral Vás budú inšpirovať. Prajem príjemné čítanie.
Poznámka: Momentálne pracujeme na spracovaní ďalších rozhovorov.

Často kladené otázky