Moja kniha

Moja kniha
4.5 (90.67%) 30x

Predstavujem Vám moju prvú knihu o pozitívnom myslení. Nájdete tu všetky dostupné informácie o knihe, foto galériu i ohlasy čitateľov.

Vydanie : Máj 2015

Formát : A6

Počet strán : 142

Vydavateľstvo : ČUHA

Počet vydaní : 2 (2015, 2018)

Je ľahké spraviť zvislú čiarku

Je ľahké spraviť zvislú čiarku

Knihu venujem všetkým Vám, ktorí túžite po zmene, tak ako som pred rokmi túžil po zmene ja. Bola to práve kniha, ktorá naštartovala moju zmenu. Vnútorne cítim, že je určená prevažne tým, ktorí začínajú s pozitívnym myslením, ale pevne verím, že niečo si v nej nájde každý.

Veľká vďaka patrí manželke Evičke, kamarátke Ivanke a pani Mgr. Florentíne Prôčkovej, CSc. za ochotu a trpezlivosť pomôcť mi s touto knihou.

Ďakujem všetkým autorom ďalších kníh, ktorí ma ich prostredníctvom sprevádzali na mojej tvorivej ceste. Dr. Joseph Murphy, Jack Canfield, PhDr. Jozef Čuha, Rhonda Byrne, Norman Vincent Peale, Esther a Jerry Hicks, Paul McKenna, Robert K. Kiyosaki, Neale Donald Walsch, Michael J. Losier, Louise L. Hay, Kay Pollak, James Allan, Charles F. Haanel, Emil Burák, Bob Proctor, Mark Fisher, Robin S.   Sharma, Pierre Franckh, Dan Millman, Dr. Wayne W. Dyer, Osho, Brian Tracy a ďalší.

Je ľahké spraviť zvislú čiarku

Je ľahké spraviť zvislú čiarku

Myšlienke napísať knihu som sa venoval už dávno. Priznám sa, že viackrát som aj začal, ale stále som cítil, že to ešte nie je ono. Spočiatku som chcel písať príbeh, ktorý bude pretkaný skutočnými príbehmi z môjho života. No jedného večera, keď som sedel v obývačke a moja manželka Evička pripravovala v kuchyni večeru, spýtal som sa sám seba: „Prečo nenapíšeš svoj príbeh, akou zmenou si prešiel, aké prekážky si zdolal, čo si pri tom prežíval, ako si sa cítil a na vlastnom príklade ukázal, že je možné zmeniť svoj život?“

Môj príbeh

Môj príbeh

Dôležitú úlohu v rozhodovaní písať – nepísať zohrala aj moja internetová stránka, ktorú som spustil v roku 2008 www.pozitivnemyslenie.estranky.cz. Začiatkom roka 2011 som sa rozhodol, zaregistrovať vlastnú doménu. (predošlá stránka bola registrovaná na verejnom blogu – pozn. autora). V januári 2012 som spustil novú stránku www.pozitivnemysliet.sk, ktorá je úspešným pokračovateľom tej predošlej.  Za tých pár rokov som zaznamenal niekoľko stoviek ohlasov, otázok, pripomienok i požiadaviek o osobné stretnutia. Aj na základe týchto podnetov prišiel ten správny čas priviesť na svet moju prvú knihu o tom, ako som nakreslil tú pomyselnú zvislú čiarku.

Prosím nechápte moju knihu ako učebnicu. Je to príbeh a do určitej miery zhrnutie poznatkov z mojej internetovej stránky. Dostával som veľa ohlasov, že ste si webovú stránku pravidelne čítali, dokonca niektoré témy ste si vytlačili a nosili ich stále so sebou. Tak prečo to nedať do knižnej podoby? Úmyselne som zvolil menší formát, aby sa dala knižka zobrať prakticky všade.

V knihe sa stretnete s pojmami ako „konajte“, „odporúčam“ a pod. Píšem ich v najlepšej možnej viere ukázať Vám možný smer. Neberte to ako príkaz, rozkaz či nariadenie. Opakujem, toto je môj príbeh, moja skúsenosť! Váš príbeh si tvoríte Vy sami – Vaša skúsenosť Vás formuje.

Obsah

Predslov

 1. Ako to všetko začalo?
 2. Ako začať? (Metóda piatich prstov)
 3. Doplňujúce pomôcky k metóde piatich prstov
 4. Odpustenie
 5. Masážny salón Mairo – veľká životná škola
 6. Príbeh o húsenici
 7. Sme krajina neobmedzených možností
 8. Citáty ktoré stoja za to

Prajem Vám príjemné čítanie.

Budem Vám vďačný, keď mi pošlete spätnú väzbu.

Miroslav Zaťko

V PREDAJI UŽ 2.VYDANIE

 

Foto:

Miroslav Zaťko

Máte záujem o moju knihu s venovaním? Cena aj s poštovným 8,90 € s DPH

 1. Prosím vyplňte priložený formulár
 2. Do 12 hodín Vám pošlem zálohovú faktúru, číslo účtu a variabilný symbol na úhradu 8,90 € s DPH 
 3. (Pre istotu si skontrolujte SPAM)
 4. Po pripísaní sumy na účet, Vám knihu pošlem na Vašu adresu.
 5. Ak chcete knihu venovať inej osobe, prosím napíšte to do sprievodného textu.

*políčka sú povinné

collections_bookmark Podobné články

O mne

O mne.
Môj životný príbeh, ako som sa dostal k pozitívnemu mysleniu a prečo som sa rozhodol založiť túto stránku. Pozitívne myslenie je pre mňa životný štýl, mojou súčasťou, mojou cestou. Je to akýsi vývojový stupeň spoznávania samého seba i života.

Metóda 5 prstov eBook

Prolog

Vitajte na stránke o pozitívnom myslení. Táto webová stránka je výsledkom tvorivého procesu, ktorého súčasťou ste aj Vy. Nie ste tu náhodne. Bez Vás by neexistovala.
Mojim zámerom je podeliť sa o moje skúsenosti, diskutovať o pozitívnom myslení jednoduchým spôsobom a otvorene. Motivovať Vás vlastným príbehom. Otvoriť čo najviac tém, ktoré sa dotýkajú osobnostného rastu….

forum Komentáre (29 komentárov)

Dobrý deň. Ďakujem za váš záujem, ale nemám ju vo formáte ebooku. V najbližšej dobe to ani neplánujem. Pekný deň.

Dobrý deň.
Prosím o trpezlivosť.
2.vydanie je momentálne v tlači.
Čoskoro bude v kníhkupectvách.
Na mojej stránke dám včas info.
Pekný deň a držte palce, nech to všetko klapne ako má 🙂

Dobry den,zhanam vsade vasu knihu,ale je vypredana po celom sk,zijem momentalne v uk,ale pojdem domov na Vianoce,viete mi poradit,kde ju zohnat?Dakujem pekne!

Dobry den,
potrebujem zmenit myslenie na pozitivne, rad by som si precital Vasu knihu, kde by som si ju mohol zadovazit?
dakujem
Peter

Dobrý deň, môžete prosím aj mne dať vedieť, kde by som si mohol kúpiť vašu knihu.
Ďakujem Slavomír

Dobrý deň,
mala by som záujem o vašu knihu, žiaľ je všade vypredaná. Je ešte nejaká možnosť ako sa k nej dostať?
Ďakujem za odpoveď

message Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
Udelením tohto súhlasu súhlasíte s tým, aby Vaše osobné údaje v rozsahu meno a emailový kontakt boli spracúvané. Súhlas je poskytnutý na dobu 20 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, pričom odvolanie nemá spätné účinky. Viac o ochrane osobných údajov tu.