UMENIE BYŤ ŽENOU

UMENIE BYŤ ŽENOU
5 (100%) 1x

Dátum konania: 13. októbra 2019

Umenie BYŤ ženou je konferencia pre ženy, kde sa ženy, priateľky stretávajú na inšpiratívnych prednáškach zaujímavých speakrov a svoje priateľstvá utužujú, ale aj nachádzajú nové.

Chcú zmeniť niečo vo svojom živote a hľadajú inšpiráciu, či cestu ako to urobiť. Veria, že myšlienky ovplyvňujú ich slová, slová sa menia na skutky a ich skutky ovplyvňujú život. Keď chcú zmeniť svoj život, musia začať inak myslieť. A to je najväčším umením, pretvoriť svoje myšlienky a ovplyvniť tak svoj život k lepšiemu.

Vytvárame preto priestor a prinášame zážitok, v ktorom si každá žena nájde podnetné informácie, zbaví sa každodenného stresu a uvoľní svoju myseľ tak, že dokáže vytvoriť niečo nové, krásne, čo vychádza priamo zo srdca. Tak dokáže odkryť celý svoj potenciál a užíť si tieto chvíle sama so sebou, ale aj so svojimi priateľkami.

Prednášajúci

Miroslav Zaťko

„Myšlienkové vzorce – ako na ne?“

Keď ráno vstanete, medzi prvé činnosti patrí napríklad umývanie zubov. Nad touto činnosťou vôbec nepremýšľate. Ide to akosi automaticky. Ako autopilot. Tento návyk nám vštepovali od detstva, pridali sa k tomu návštevy zubára a jeho rady. Je to myšlienkový vzorec, kód, program,  ktorý sa v pravidelných časových intervaloch spustí. Niekomu sa spustí len ráno, niekomu po každom jedle a niekomu vôbec.  Podobne to je aj s myšlienkami. „Prečo sa mi nedarí vo vzťahoch? Prečo tak negatívne reagujem na politikov? Prečo som stále v mínuse? Prečo sa stále porovnávam? Prečo sa mi nedarí schudnúť? Prečo stále chodím neskoro? Prečo zažívam samé neúspechy? Prečo sa mi lepí smola na päty?“ Dávate si aj vy podobné otázky? V prednáške sa o myšlienkových vzorcoch dozviete viac, i to či sa dajú vôbec prepísať a ak áno, tak ako.

Miroslav Zaťko sa pozitívnemu mysleniu a jeho aplikovaniu v praxi aktívne venuje od roku 2007, čo zásadným spôsobom zmenilo jeho život. O rok na to zakladá svoju prvú webovú stránku o pozitívnom myslení. V 2011 dostáva prvú príležitosť prednášať na pôde ICOPT v Banskej Bystrici. Prezentuje svoju „Metódu piatich prstov“, ktorá sa stretla s veľkým ohlasom.  Začiatkom roka 2012, po tom, čo jeho pôvodná webová stránka dosahuje desaťtisícovú mesačnú návštevnosť, registruje vlastnú doménu www.pozitivnemysliet.sk, mení jej štruktúru i dizajn. Stránka sa venuje pozitívnemu mysleniu, osobnému rastu a v tejto oblasti patrí medzi najvyhľadávanejšie. V roku 2013 spoluorganizuje Medzinárodný seminár o pozitívnom myslení za účasti Pierra Franckha. Je autorom knihy „Je ľahké spraviť zvislú čiarku“, ktorú vydal vo vlastnej réžii v apríli  2015. V súčasnej dobe je v predaji už druhé vydanie. Rovnako ako webová stránka, aj kniha je prevažne určená čitateľom, ktorí túžia zmeniť svoj život a sú na začiatku spoznávania pozitívneho myslenia. Je šťastne ženatý a býva neďaleko Nitry. Dlhodobo sa venuje publikačnej činnosti (je pravidelným prispievateľom v magazíne FIT štýl), prednášateľskej činnosti a osobnému koučingu. Aktuálne pracuje na svojej druhej knihe a svoju pozornosť zameriava na myšlienkové vzorce, emócie a partnerské vzťahy. Viac ako 10 rokov pôsobí v obchode.

Viac informácii a predaj vstupeniek :

http://www.umeniebytzenou.sk/konferencia/UBZKE2019

http://www.umeniebytzenou.sk/prednasajuci-137

 

event_available Najbližšie podujatia