Je ľahké spraviť zvislú čiarku

4.5/5 - (30 votes)

Článok bol aktualizovaný 07.2.2024

Každé slovo v útlej, ale bohatej knižke “Je ľahké spraviť zvislú čiarku”, šikovnej formátovo do kabelky, má svoju veľkú váhu a výpovednú hodnotu. Knižočka je napísaná s úprimným záujmom pomôcť každému hľadajúcemu, nech je na svojej ceste kdekoľvek. Jej uveriteľnosť je taká intenzívna, že sa pri čítaní pristihnete, ako okamžite premýšľate nad tým, kde metódu 5 prstov využijete najbližšie. Janette

Kniha. Je ľahké spraviť zvislú čiarku. Miroslav Zaťko. Obálka knihy.

Je ľahké spraviť zvislú čiarku

Predstavujem Vám moju prvú knihu o pozitívnom myslení. „Je ľahké spraviť zvislú čiarku.“ Nájdete tu všetky dostupné informácie o knihe.

Vydanie : Máj 2015

Formát : A6

Počet strán : 142

Vydavateľstvo : ČUHA

Počet vydaní : 2 (2015, 2018)

 

Knihu venujem všetkým Vám, ktorí túžite po zmene, tak ako som pred rokmi túžil po zmene ja. Bola to práve kniha, ktorá naštartovala moju zmenu. Vnútorne cítim, že je určená prevažne tým, ktorí začínajú s pozitívnym myslením, ale pevne verím, že niečo si v nej nájde každý.

Poďakovanie

Veľká vďaka patrí manželke Evičke, kamarátke Ivanke a pani Mgr. Florentíne Prôčkovej, CSc. za ochotu a trpezlivosť pomôcť mi s touto knihou.

Ďakujem všetkým autorom ďalších kníh, ktorí ma ich prostredníctvom sprevádzali na mojej tvorivej ceste. Dr. Joseph Murphy, Jack Canfield, PhDr. Jozef Čuha, Rhonda Byrne, Norman Vincent Peale, Esther a Jerry Hicks, Paul McKenna, Robert K. Kiyosaki, Neale Donald Walsch, Michael J. Losier, Louise L. Hay, Kay Pollak, James Allan, Charles F. Haanel, Emil Burák, Bob Proctor, Mark Fisher, Robin S.   Sharma, Pierre Franckh, Dan Millman, Dr. Wayne W. Dyer, Osho, Brian Tracy a ďalší.

 

Oranžová obálka knihy Je ľahké spraviť zvislú čiarku.

Prečo som sa rozhodol napísať knihu?

Myšlienke napísať knihu som sa venoval už dávno. Priznám sa, že viackrát som aj začal, ale stále som cítil, že to ešte nie je ono. Spočiatku som chcel písať príbeh, ktorý bude pretkaný skutočnými príbehmi z môjho života. No jedného večera, keď som sedel v obývačke a moja manželka Evička pripravovala v kuchyni večeru, spýtal som sa sám seba: „Prečo nenapíšeš svoj príbeh, akou zmenou si prešiel, aké prekážky si zdolal, čo si pri tom prežíval, ako si sa cítil a na vlastnom príklade ukázal, že je možné zmeniť svoj život?“

Detail obálky knihy. Inšpirujte sa životným príbehom.

Dôležitú úlohu v rozhodovaní písať – nepísať zohrala aj moja internetová stránka, ktorú som spustil v roku 2008 www.pozitivnemyslenie.estranky.cz. Začiatkom roka 2011 som sa rozhodol, zaregistrovať vlastnú doménu. (predošlá stránka bola registrovaná na verejnom blogu – pozn. autora). V januári 2012 som spustil novú stránku www.pozitivnemysliet.sk, ktorá je úspešným pokračovateľom tej predošlej.  Za tých pár rokov som zaznamenal niekoľko stoviek ohlasov, otázok, pripomienok i požiadaviek o osobné stretnutia. Aj na základe týchto podnetov prišiel ten správny čas priviesť na svet moju prvú knihu o tom, ako som nakreslil tú pomyselnú zvislú čiarku.

Prosím nechápte moju knihu ako učebnicu. Je to príbeh a do určitej miery zhrnutie poznatkov z mojej internetovej stránky. Dostával som veľa ohlasov, že ste si webovú stránku pravidelne čítali, dokonca niektoré témy ste si vytlačili a nosili ich stále so sebou. Tak prečo to nedať do knižnej podoby? Úmyselne som zvolil menší formát, aby sa dala knižka zobrať prakticky všade.

V knihe sa stretnete s pojmami ako „konajte“, „odporúčam“ a pod. Píšem ich v najlepšej možnej viere ukázať Vám možný smer. Neberte to ako príkaz, rozkaz či nariadenie. Opakujem, toto je môj príbeh, moja skúsenosť! Váš príbeh si tvoríte Vy sami – Vaša skúsenosť Vás formuje.

Foto na obálne Miroslav Zaťko. Fotila Ivona Orešková

Obsah knihy Je ľahké spraviť zvislú čiarku

Predslov

 1. Ako to všetko začalo?
 2. Ako začať? (Metóda piatich prstov)
 3. Doplňujúce pomôcky k metóde piatich prstov
 4. Odpustenie
 5. Masážny salón Mairo – veľká životná škola
 6. Príbeh o húsenici
 7. Sme krajina neobmedzených možností
 8. Citáty ktoré stoja za to

Prajem Vám príjemné čítanie.

Budem Vám vďačný, keď mi pošlete spätnú väzbu.

Miroslav Zaťko

V PREDAJI UŽ 2.VYDANIE

 

Foto:

Miroslav Zaťko

Máte záujem o moju knihu s venovaním? Cena aj s poštovným 8,90 € s DPH

 1. Prosím vyplňte priložený formulár
 2. Do 12 hodín Vám pošlem zálohovú faktúru, číslo účtu a variabilný symbol na úhradu 8,90 € s DPH 
 3. (Pre istotu si skontrolujte SPAM)
 4. Po pripísaní sumy na účet, Vám knihu pošlem na Vašu adresu.
 5. Ak chcete knihu venovať inej osobe, prosím napíšte to do sprievodného textu.

*políčka sú povinné

  collections_bookmark Podobné články
  Miroslav Zaťko pozitivnemysliet.sk 2023 014

  O mne

  Keď som vydal moju prvú knihu „Je ľahké spraviť zvislú čiarku“, kúpil si ju aj jeden z mojich vtedajších kolegov. Po nejakom čase ma pristavil na chodbe a chcel mi dať spätnú väzbu. Začal asi takto: „Máš môj obdiv, že si našiel odvahu ísť s kožou na trh.“ Prekvapilo ma to. Po nejakom čase sa mi jeho slová vrátili a ja som si uvedomil, že ak mám moc radiť, musím vedieť aj prevziať zodpovednosť za to, čo radím. A tu pomáha otvorenosť. Nemyslím, že som v spomínanej knihe o sebe odkryl až tak veľa, ale na druhej strane sa nechcem hrať na niečo, čo nie som. Kópii je na svete už dosť, ja som originál. 🙂

  Metóda 5 prstov eBook Banner 13

  Metóda 5 prstov eBook

  „Metóda piatich prstov je jednoduchá a veľmi účinná. Výsledkom môjho niekoľko týždňového praktizovania bolo, že som na chodníku našiel 5€, mojím nadriadeným v práci prišiel od neznámeho človeka ďakovný list za moju prácu a všetci naokolo sa ma začali pýtať čo mi je, keď sa stále usmievam. Tých údajných „náhod“ bolo viac. Okrem iného sa mi zlepšila nálada, mal som dostatok energie v priebehu celého dňa a to viedlo aj k zdravšiemu telu. Už viem, že tých pár minút päťkrát denne za zmeny v mojom živote určite stálo.“ Slavomír

  Vitajte

  Táto webová stránka je výsledkom tvorivého procesu, ktorého súčasťou ste aj Vy. Nie ste tu náhodne. Bez Vás by neexistovala.
  Mojim zámerom je podeliť sa o moje skúsenosti, diskutovať o pozitívnom myslení jednoduchým spôsobom a otvorene. Motivovať Vás vlastným príbehom. Otvoriť čo najviac tém, ktoré sa dotýkajú osobnostného rastu….

  forum Komentáre (29 komentárov)

  Dobrý deň. Ďakujem za váš záujem, ale nemám ju vo formáte ebooku. V najbližšej dobe to ani neplánujem. Pekný deň.

  Dobrý deň.
  Prosím o trpezlivosť.
  2.vydanie je momentálne v tlači.
  Čoskoro bude v kníhkupectvách.
  Na mojej stránke dám včas info.
  Pekný deň a držte palce, nech to všetko klapne ako má 🙂

  Dobry den,zhanam vsade vasu knihu,ale je vypredana po celom sk,zijem momentalne v uk,ale pojdem domov na Vianoce,viete mi poradit,kde ju zohnat?Dakujem pekne!

  Dobry den,
  potrebujem zmenit myslenie na pozitivne, rad by som si precital Vasu knihu, kde by som si ju mohol zadovazit?
  dakujem
  Peter

  Dobrý deň, môžete prosím aj mne dať vedieť, kde by som si mohol kúpiť vašu knihu.
  Ďakujem Slavomír

  Dobrý deň,
  mala by som záujem o vašu knihu, žiaľ je všade vypredaná. Je ešte nejaká možnosť ako sa k nej dostať?
  Ďakujem za odpoveď

  Dobry den,
  aj ja by som mala zaujem o Vasu knihu. Hned by som zbrala kusy ako darcek bre blizkych

  Dakujem

  message Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  *
  Udelením tohto súhlasu súhlasíte s tým, aby Vaše osobné údaje v rozsahu meno a emailový kontakt boli spracúvané. Súhlas je poskytnutý na dobu 20 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, pričom odvolanie nemá spätné účinky. Viac o ochrane osobných údajov tu.