Metóda 5 prstov eBook

Metóda 5 prstov eBook
4.9 (97.14%) 7x

Milí priatelia pozitívneho myslenia. Po 9 rokoch od prvého verejného publikovania 15.11.2011 vám prinášam eBook Metóda 5 prstov. Je to účinná metóda, ktorá môže za relatívne krátky čas zásadným spôsobom zmeniť váš život. Podčiarkujem: účinná, môže, krátky, zásadným, zmeniť. Nežartujem. Metódu 5 prstov som si vytvoril na zmenu myšlienkových vzorcov a zodpovedne som ju otestoval. Je to moja osobná skúsenosť a som presvedčený, že môže pomôcť aj vám. Hneď po  prednáške v Banskej Bystrici sa stretla s veľkým ohlasom. Dodnes sa ma ľudia na ňu pýtajú a žiadajú rady, či robia všetko správne. V tejto príručke Vám ponúkam presný a detailný návod, moje skúsenosti i skúsenosti priaznivcov pozitívneho myslenia, ktorí si ju vyskúšali. Mnohým pomohla v ich začiatkoch.

Metóda 5 prstov eBook ilustračné foto

Budem k vám úprimný. Nenájdete v nej čarovnú paličku, ktorou keď mávnete, všetko sa zmení. Tak isto tam nenájdete zázračné zaklínadlá, formulky či tajomstvá. A na záver – neponúknem vám ani konkrétnu osobu, ktorá tú zmenu urobí za vás. Prosím, postavte sa a choďte sa na seba pozrieť do najbližšieho zrkadla. Dobre sa poobzerajte, pretože ste to práve vy, kto tie zmeny musí spraviť. To čo ste dnes – to nie ste vy. Ste pozostatok vašich myšlienok z minulosti. To ako sa budete mať v budúcnosti, o tom rozhodujete dnes. Ste doslova produktom svojich myšlienok. Ak chcete uspieť v akejkoľvek oblasti, je kľúčové splniť minimálne tieto podmienky:

Spaľujúca túžba po zmene. Túžbou po zmene musíte byť doslova nasiaknutí od hlavy až po päty. Budete o tom premýšľať, budete o tom hovoriť, budete o tom snívať…

Viera. Bez viery to jednoducho nepôjde. Keď som začínal ja, mal som len jednu knihu a príbeh moje sestry, ale veril som, že to dokážem, že zmením svoje myslenie a tým zmením svoj život.

A v neposlednej rade je tu pevné rozhodnutie konať. Zaplatiť cenu za úspech. Deň čo deň, týždeň čo týždeň zavádzať teóriu do praxe. Potom to bude už vaša skúsenosť, ktorú vám nikto nezoberie.

Mimo tejto metódy v knihe uvádzam aj ďalšie zaujímavosti, a ako to bolo aj pri mojej prvej knihe, snažil som sa písať čo najzrozumiteľnejším jazykom. Verím, že sa to podarilo. Na podporu mojich myšlienok som použil niekoľko citátov. Chcel by som vás upozorniť, že samotné citáty nie sú až také dôležité, či to, kto ich povedal. Dôležitý je fakt, ako vás dokážu inšpirovať, či ich viete zaradiť do svojho života. Možno stačí len chvíľkové zamyslenie.

„Slová v skutočnosti nič neučia.

Skutočné poznanie vychádza z

vlastnej skúsenosti.“

Esther Hicks


Obsah:

 1. Prečo som vytvoril metódu 5 prstov?
 2. Myšlienkové vzorce. Prečo mám túto metódu vlastne používať?
 3. Metóda 5 prstov.
 4. Metóda 5 prstov. Palec.
 5. Metóda 5 prstov. Ukazovák.
 6. Metóda 5 prstov. Prostredník.
 7. Metóda 5 prstov. Prstenník.
 8. Metóda 5 prstov. Malíček.
 9. Metóda 5 prstov. Dlaň.
 10. Zhrnutie + bonus.
 11. Vytvorte si vlastnú metódu.
 12. Záver.
 13. Referencie
 14. Miroslav Zaťko a pozitivnemysliet.sk.

Miroslav ZAŤKO, www.pozitivnmemysliet.sk

© 15.11.2020

1.vydanie

Bez jazykovej korektúry.

Foto obálka  : www.pexels.com, Itati Tapia

Foto citáty    : Miroslav Zaťko a Merit Amm

Počet strán   : 42

Formát          : A4, PDF

Cena              :


OBJEDNÁVKA

Tento eBook si viete objednať len na tejto stránke a nie je dostupný v kníhkupectvách, alebo knižných e-shopoch.

 1. Prosím vyplňte priložený formulár
 2. Do 12 hodín Vám pošlem zálohovú faktúru, číslo účtu a variabilný symbol na úhradu 5,90 € s DPH
 3. (Pre istotu si skontrolujte SPAM)
 4. Po pripísaní sumy na účet Vám pošlem na Váš mail faktúru a eBook vo formáte PDF.

Ďakujem a majte sa fanfárovo. Miroslav ZAŤKO


FORMULÁR

*políčka sú povinné

collections_bookmark Podobné články

Moja kniha

Predstavujem Vám moju prvú knihu o pozitívnom myslení. Nájdete tu všetky dostupné informácie o knihe, foto galériu i ohlasy čitateľov.

O mne

O mne.
Môj životný príbeh, ako som sa dostal k pozitívnemu mysleniu a prečo som sa rozhodol založiť túto stránku. Pozitívne myslenie je pre mňa životný štýl, mojou súčasťou, mojou cestou. Je to akýsi vývojový stupeň spoznávania samého seba i života.

Osobný koučing

Dobrý deň.
Vitajte na stránke venovanej osobnému koučingu a mentoringu.
Máte chuť vyskúšať osobný koučing pozitívneho myslenia a zlepšiť si život?
Popri webovej stránke, prednášateľskej činnosti a písaniu sa venujem aj osobnému koučingu a mentoringu. Cieľom osobného koučingu je uvoľniť a rozvinúť Váš potenciál. Je to cesta sebapoznávania, rozvoja, za predpokladu, že ste ochotný prevziať stopercentnú zodpovednosť za svoj život. Ponúkam Vám svoje skúsenosti a osobitý ľudský prístup. Neponúkam Vám desiatky certifikátov so skratkami, ktorým nebudete rozumieť. U mňa nečakajte zložité odborné názvy. Napriek tomu, že mám vypracované koncepty jednotlivých hodín, garantujem Vám, že ich vždy prispôsobujem. Všetci sme jedineční. Všetci potrebujeme jedinečný prístup.
Miroslav Zaťko