Osobný koučing

4.9/5 - (16 votes)

Článok bol aktualizovaný 07.2.2024

„Osobný koučing touto formou, môžem len doporučiť. Vyskúšala som si ho na vlastnej koži, po tom ako môj život prestal naberať správny smer. Išla som do  toho s tým, že mi to pomôže.  Po prvom sedení som cítila toľko energie, ako dávno nie. Uvedomila som si, že ja som TÁ, ktorá to všetko ovplyvňuje a chce ovplyvniť. Na každé sedenie som sa poctivo pripravovala a tešila sa.  Vypracovala som si postupne návyky, ktoré sa snažím robiť každý deň. Pri poslednom stretnutí som od „môjho trénera“ dostala darček (moji priatelia o mne napísali pár viet), po prečítania som sa rozplakala od šťastia. Chcem, verím, platím cenu za úspech – kouč nerobil veci za mňa, on je ten, ktorý ma postupnými krokmi viedol, aby som prebudila v sebe samú seba – moje spontánne, tvrdohlavé, rozhodné, usmiate JA.  Všetkým, ktorí sa rozhodnú takouto formou si „pomôcť“, držím palce . Miroslav Zaťko je človek, ktorý Vám svojimi životnými skúsenosťami a prístupom pomôže nájsť tú správnu cestu.“ Lenka

TÁTO SLUŽBA JE DOČASNE POZASTAVENÁ.

Vitajte na stránke venovanej ďalšej oblasti, ktorej sa venujem – Osobný koučing a mentoring. Máte chuť vyskúšať osobný koučing pozitívneho myslenia a zlepšiť si život? Cieľom osobného koučingu je uvoľniť a rozvinúť Váš potenciál. Je to cesta sebapoznávania, rozvoja, za predpokladu, že ste ochotný prevziať stopercentnú zodpovednosť za svoj život. Ponúkam Vám svoje skúsenosti a osobitý ľudský prístup. Neponúkam Vám desiatky certifikátov so skratkami, ktorým nebudete rozumieť. U mňa nečakajte zložité odborné názvy. Napriek tomu, že mám vypracované koncepty jednotlivých hodín, garantujem Vám, že ich vždy prispôsobujem. Všetci sme jedineční. Všetci potrebujeme jedinečný prístup.

Pred viac ako desiatimi rokmi som mal množstvo otázok týkajúcich sa môjho ďalšieho smerovania. Bol som takmer na dne a chytal som sa každej záchrannej slamky. Mal som obrovskú túžbu zmeniť svoj život, ale dochádzali mi sily. Dnes si už viem pomenovať proces, ktorý som započal vlastnými myšlienkami. Vďaka zákonu príťažlivosti som si  do života pritiahol ľudí, situácie, prostriedky, okolnosti, ktoré mi dopomohli k životnej zmene.

Pravdepodobne hľadáte odpovede aj na tieto otázky:

„Prečo sa mi v živote nedarí?“

„Prečo mám katastrofálny vzťahy?“

„Prečo sa mi nedarí nájsť prácu?“

„Je to osud, že som stále chorá/ý?“

„Môže mi zmena myslenia pomôcť?“

„Ako začať pozitívne myslieť?“

„Zmeniť myslenie je veľmi ťažké, ako na to?“

„Prečo mám stále dlhy?!“

„Prečo mám okolo seba stále nepríjemných ľudí?“

„Prečo nevychádzam s dcérou / synom?“

„Prečítal som už veľa kníh osobného rozvoja a stále nenapredujem, kde robím chybu?“

„Neviem si nájsť životného partnera, viete mi pomôcť?

„Točím sa v „jednom kruhu“ a ako z neho von?

A mnoho iných.

Viac informácii o mne 

Prečo osobný koučing?

Dostávam stovky mailov s prosbami o pomoc i žiadosti o osobné stretnutie. Aj na základe vlastných skúseností viem, že nebyť dobre mierených rád od mojich priateľov, v niektorých oblastiach by som sa neposunul a ak áno, trvalo by to dlhší čas. Prečo nebyť efektívnejší? Každý na tento svet prichádzame s určitými danosťami. Niekto sa učí rýchlo a ľahko, iní potrebujú viac času. Niekto pochopí určíte procesy na jedno počutie, iní potrebujú niekoľko praktických ukážok a cvičení. Na druhej strane sú ľudia, ktorí majú talenty, schopnosti, silné stránky, ktoré využívajú na poradenstvo a pomoc druhým. Majú schopnosť trpezlivosť počúvať.

Dajme bokom všetky oficiálne poučky a definície. Nakoniec je ich plný internet a ak si dáte tú námahu, nájdete si ich sami. Predstavte si tenistu, ktorý sa dostal na určitú úroveň a nevie sa posunúť ďalej. Ukončí spoluprácu so súčasným trénerom (v tejto chvíli nie je dôležité, či bol dobrý alebo zlý) a najme si nového trénera. Čo myslíte, čo je prvou úlohou nového trénera, aby jeho zverenec začal vyhrávať zápasy?

Áno, spoznať svojho žiaka.

Cieľom osobného koučingu je uvoľniť a rozvinúť Váš potenciál.

Je to cesta sebapoznávania, rozvoja, za predpokladu, že ste ochotný

prevziať stopercentnú zodpovednosť za svoj život.

V živote som stretol niekoľko ľudí, ktorí ma nasmerovali správnym smerom. Dôveroval som im. Veril som, že ich rady sú správne, úprimné a nezištné. Uvedomoval som si môj podiel na celom procese. Dajme si opäť za príklad spomínaného tenistu. Myslíte, že tréner bude hrať niekedy zápas za svojho žiaka? Určite nie.

Osobný koučing sa nezameriavam na  chyby z minulosti. Zameriavam sa na budúce možnosti. Minulosť už nezmeníte, budúcnosť ešte nie je, ale dnes ovplyvňujete kým budete zajtra. Ste zvedaví spoznať sa? Je veľmi pravdepodobné, že pôjdete za hranice svojho komfortu.

Bol som televízne dieťa. Miloval som všetko čo bolo v televízii, sledoval som hercov, novinky v kinách. Knihy som vôbec nečítal, ani v škole. Možno sa zasmejete, ale pre mňa to bol takmer neprekonateľný problém vypnúť TV a začať čítať. Bez opustenia tejto zóny komfortu by zmeny neprišli. Pochopiteľne môžu prísť aj obavy zo zlyhania či strach. To je všetko dočasné, ale je potrebné aby sme o tom hovorili.

Miroslav Zaťko pozitivnemysliet.sk 2023 006

Miroslav Zaťko pozitivnemysliet.sk 2023

Prečo práve ja?

Dnes nájdete na internete množstvo osobných koučov. Ja som za to vďačný. Ako som spomenul vyššie, všetci sme jedineční. Aj v tejto oblasti nenájdete dvoch identických osobných koučov. Nájdete osobný koučing v oblasti osobného rastu, pracovnej oblasti, vzťahovej oblasti, pozitívneho myslenia a pod. Pochopiteľne si môžete vybrať či muž, alebo žena. Určitú úlohu zohráva aj cena. Parametrov výberu môže byť naozaj veľa.

Ja sa venujem osobnému koučingu v oblasti osobného rozvoja a pozitívneho myslenia. Nie je to len o štúdiu, ale aj o samotnej aplikácii. Bol som takmer na dne.  Na konci zo silami. Mal som zdravotné i psychické problémy, mal som obrovské dlhy, katastrofálne vzťahy, prestávalo sa mi dariť v práci – bol som nešťastný. Dnes, na základe vlastných skúseností viem, že zmena myslenia mi zmenila život.

Ponúkam Vám svoje skúsenosti a osobitý ľudský prístup.

Neponúkam Vám desiatky certifikátov so skratkami,

ktorým nebudete rozumieť.

U mňa nečakajte zložité odborné názvy.

Využívam aj mentoring

V čom sa líši koučing od mentoringu?

Autor a bývalý britský pretekár John Whitmore opisuje v jednej zo svojich kníh pôvod mentoringu. Píše o pôvode z gréckej mytológie, kde Odysseus pred tým ako sa vydal do Tróje, prenechal svoj dom a vzdelanie svojho syna Telemachusa jeho priateľovi, ktorý sa volal Mentor. Požiadal ho „Povedz mu všetko, čo vieš.“ V literatúre existuje niekoľko definícii slovíčka mentoring, ale z uvedeného príbehu je ľahké vydedukovať, že mentoring je o odovzdávaní informácií a učení založenom na nadobudnutých skúsenostiach. Mentor odovzdáva svoje skúsenosti a vedomosti. V realite sa koučing a mentoring navzájom dopĺňajú. Odovzdávam svoje dlhoročné skúsenosti s pozitívnym myslením. Zároveň si plne uvedomujem, že poskytujem určité riešenia, ktoré sú založené na mojich skúsenostiach. V procese rozvoja sú dôležité Vaše skúsenosti.

Napriek tomu, že mám vypracované koncepty jednotlivých hodín, garantujem Vám, že ich vždy prispôsobujem. Pretože všetci sme jedineční. Všetci potrebujeme jedinečný prístup.

 

V roku 2016 som absolvoval Gallupov test, ktorý mi odhalil moje silné stránky, to v čom som výnimočný.

Moje silné stránky, ktoré zároveň využívam aj pri osobnom koučingu

1.Empathy – Empatický

Ľudia s výrazným talentom v tejto oblasti vnímajú pocity ostatných.

Vedia si predstaviť aké to je byť na mieste niekoho iného.

2.Communication – Komunikatívny

Ľudia s výrazným talentom v tejto oblasti väčšinou nemajú problém vyjadriť svoje

myšlienky. Sú to výborní partneri pre konverzáciu a vedia dobre prezentovať.

3.Developer – Rozvíja potenciál druhých

Ľudia s výrazným talentom v tejto oblasti vidia a rozvíjajú potenciál ostatných ľudí.

Vnímajú aj tie najmenšie prejavy zlepšenia a veľmi si cenia, keď je vidieť pokrok.

4.Maximizer – Maximalizuje

Ľudia s výrazným talentom v tejto oblasti vnímajú silné stránky ako prostriedok k

dosahovaniu vynikajúcich výsledkov, ako osobných, tak na tímovej úrovni.

Chcú z dobrých vecí robiť úžasné.

5.Connectedness – Prepája

Ľudia s výrazným talentom v tejto oblasti veria, že všetky veci spolu nejako súvisia.

Veria, že je iba málo náhod a sú presvedčení, že takmer všetko, čo sa deje má, nejaký význam.

Moje ďalšie silné stránky: disciplinovaný, akčný, vizionár, myslí strategicky, zodpovedný.

Miroslav Zaťko pozitivnemysliet.sk 2023 013

Miroslav Zaťko pozitivnemysliet.sk 2023

Osobný koučing – oblasti:

1.Prekonali ste, alebo prekonávate náročné životné obdobie. Máte prvotné informácie o pozitívnom myslení z kníh alebo od priateľov, ale neviete ich uchopiť. Neviete ako začať.

Časový harmonogram:

5 týždňov. (5 stretnutí – osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

Interval:

Týždenne

Poznámka: Prvé stretnutie – osobne

2.Už máte dostatok informácii o pozitívnom myslení. Prečítali ste viacero kníh, zúčastnili ste sa jedného alebo viacerých seminárov, ale nenapredujete. Uviazli ste na mŕtvom bode a neviete sa posunúť.

Časový harmonogram:

5 týždňov. (5 stretnutí – osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

Interval:

Týždenne

Poznámka: Prvé stretnutie – osobne

3.Pracujete na svojom rozvoji, ale nemáte podporu najbližších. Ste na to sami a nemáte si s kým vymeniť skúsenosti. Potrebuje poradiť, motivovať, inšpirovať, podporiť alebo si chcete vypočuť len môj názor.

Časový harmonogram:

3 týždne. (3 stretnutia – osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

Interval:

Týždenne

4.Riešite konkrétny problém. Napríklad: Neviete si nájsť prácu, neviete si nájsť životného partnera, máte nízke sebavedomie, máte strach, riešite zmenu zamestnania, riešite vzťahové problémy – partnerské alebo pracovné, stretávate stále negatívnych ľudí, riešite strachy poprípade neúspechy z minulosti.

Časový harmonogram:

5 týždňov. (5 stretnutí – osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

Interval:

Týždenne

Poznámka: Prvé stretnutie – osobne

5.Ste mladý pár a máte problémy vo vzťahu. Začínate sa „motať“, bojujete jeden s druhým a zrazu si začínate všímať len tie negatívne veci na tom druhom. Zabúdate, že má aj celú kopu tých pozitívnych vlastností. Chcete to riešiť skôr, ako to skončí rozchodom.

Časový harmonogram:

5 týždňov. (5 stretnutí – osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

Interval:

Týždenne

Poznámka: Prvé stretnutie – osobne

Podmienka: Osobného koučingu sa musia zúčastniť obaja partneri

6.Potrebujete detailne vysvetliť: zošit vďačnosti, zošit snov, tabuľu vízii, metódu 5 prstov, vizualizáciu, afirmácie, zladenie myšlienok – emócii – slovníka, zákon príťažlivosti.

Časový harmonogram:

Individuálne  (osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

7.Potrebujete sa pripraviť na dôležitý pracovný pohovor. V tejto oblasti spolupracujem s mojou manželkou štylistkou Evou May (www.evamaystyle.com). Vzhľad, komunikácia a vystupovanie.

Časový harmonogram v prípade, že sa pripravujete na konkrétny pohovor – máte už termín stretnutia)

1-2 stretnutia – (osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

Interval:

Podľa potreby

Časový harmonogram v prípade, že sa dlhodobo pripravujete na pracovný pohovor.

2-5 stretnutí – (osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

Interval:

Týždenne

8.Ste obchodný zástupca, manažér, obchodný reprezentant, ktorý chce napredovať a byť úspešný.

Časový harmonogram:

5 týždňov. (5 stretnutí – osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

Interval:

Týždenne

Poznámka: Prvé stretnutie – osobné

9.Chcete sa vrátiť po dlhodobej  pauze do pracovného procesu. Napríklad po materskej dovolenke, dlhodobá práceneschopnosť, úraz, dlhodobá nezamestnanosť a pod. – strata sebavedomia

Časový harmonogram:

3 týždne. (3 stretnutia – osobne, alebo prostredníctvom SKYPE)

Dĺžka jedného stretnutia:

1:20 – 1:30

Interval:

Týždenne

 

 

 

Ak máte záujem o moje služby, ak máte chuť vyskúšať koučing pozitívneho myslenia a zlepšiť si život, napíšte mi.

Do priloženého formulára prosím vložte:

Predmet: Osobný koučing. 

Do textu vložte: Oblasť, ktorú riešite. Prosím max do 200 slov. Doplňte mesto

Rád Vám vypracujem individuálnu cenovú ponuku.

Referencie nájdete pod formulárom

 

  Referencie:

  Lenka
  „Osobný koučing touto formou, môžem len doporučiť. Vyskúšala som si ho na vlastnej koži, po tom ako môj život prestal naberať správny smer. Išla som do  toho s tým, že mi to pomôže.  Po prvom sedení som cítila toľko energie, ako dávno nie. Uvedomila som si, že ja som TÁ, ktorá to všetko ovplyvňuje a chce ovplyvniť. Na každé sedenie som sa poctivo pripravovala a tešila sa.  Vypracovala som si postupne návyky, ktoré sa snažím robiť každý deň. Pri poslednom stretnutí som od „môjho trénera“ dostala darček (moji priatelia o mne napísali pár viet), po prečítania som sa rozplakala od šťastia. 
  Chcem, verím, platím cenu za úspech – kouč nerobil veci za mňa, on je ten, ktorý ma postupnými krokmi viedol, aby som prebudila v sebe samú seba – moje spontánne, tvrdohlavé, rozhodné, usmiate JA. 
  Všetkým, ktorí sa rozhodnú takouto formou si „pomôcť“, držím palce . Miroslav Zaťko je človek, ktorý Vám svojimi životnými skúsenosťami a prístupom pomôže nájsť tú správnu cestu.“
  Ivanka
  „S Miroslavom som sa zoznámila pred šiestimi rokmi. Zhodou okolností sme nastúpili do tej istej spoločnosti v krátkom časovom úseku. Môj život bol do tej doby ako húsenková dráha. Nechápala som svoje problémy, nevedela som ich pomenovať, vedela som len jedno, že musím vždy vstať a ísť ďalej. Pokiaľ sa ale točíte v jednom kruhu, problémy pribúdajú a tak sa vám jedného dňa už nechce vstať. Keď ste na dne, vyčerpaný, unavený s bolesťou v srdci aj na tele, s chorobopisom, ktorý skôr pripomína encyklopédiu, tak žiadnu svetlú budúcnosť nevidíte. Miroslav mi ukázal, ako z tohto kruhu vystúpiť. Viete akú veľkú silu má schopnosť počúvať? Nesmiernu. On je ľudskou bytosťou, ktorá je obdarená veľkou dávkou empatie a schopnosťou vcítiť sa do pocitov ľudí. Vie to, pretože sám zažil bolestivé pády a prehry . Od momentu, keď som mohla povedať to čo ma trápilo, to po čom túžim, on nenásilnou formou dával správny smer mojim krokom. Nikto za Vás tú cestu neprejde, ale môže vám pomôcť kráčať po tej ceste s dobre mienenou radou, pozitívnym prístupom k životu a  triezvym pohľadom na daný problém. /ten nám často v súžení akosi chýba/ Dnes viem, že náhody neexistujú. Náhodou nie je ani to, že ste zavítali na tieto stránky a hľadáte odpovede na ktorúkoľvek otázku z vyššie spomenutých. Chcete vedieť ako nájsť správny smer? Myslím, že práve teraz začal fúkať ten správny vietor do vašich plachiet. Prajem vám aby ste našli zmysel vášho života a prežili ho bez strachu a s láskou.“
  Olinka
  „Keby mi bol niekto pred pár rokmi povedal, že s pánom Zaťkom, obchodným zástupcom s ktorým som viedla  dlhé a ťažké rokovania , budem niekedy spriaznená duša, neverila by som mu.
  Neverila by som ani tomu, že zrovna tento pán mi často pomôže svojou radou, pohľadom na vec z iného uhla.  
  Ale opak je pravdou a postupom času si ma získal svojimi názormi , svojou dobrotou , čistotou, silou pozitívnych myšlienok, ktoré neboli prezentované ako frázy, ale prirodzene sa niesli každým rozhovorom.
  Zrazu som si uvedomila ako sa na každé naše stretnutie teším. Raz som mu po takomto stretnutí zavolala a poďakovala sa slovami, že jeho by ho mali dávať na, predpis, lebo človek po stretnutí s ním sa cíti o pár rokov mladší a pár kíl ľahší, ako keby mu narástli krídla. A preto ho ako kouča na základe osobnej skúsenosti môžem len odporučiť a popriať mu veľa spokojných klientov. A ešte za seba raz ĎAKUJEM MIRKO.“ 
  M.
  Moju pozornosť upútal pán Zaťko už na prvom stretnutí. V ten moment som  vedela, že toto je správna voľba.  Vysoká profesionalita, ale zároveň ľudský prístup mi pomohli urobiť výraznú zmenu  v najťažších chvíľach môjho života. Náš koučing ma posúval vpred a nasmeroval na správu cestu pozitívnym prístupom k životu. Po každom stretnutí som mala neskutočne veľa energie a radosti z každej odovzdanej informácie, ktorá ma veľmi inšpirovala. Stretnutia mi v mnohých aspektoch zmenili život v pozitívnom zmysle, aj keď základom bolo moje rozhodnutie zmeniť sa. V tom čo ma naučil pán Zaťko, budem aj naďalej pokračovať. Odporúčam pre všetkých, ktorí nevedia ako ďalej. Odpovede nájdete v sebe pod vedením toho najlepšieho z najlepších.
  Lucia
  Keďže ste došli až sem, určite to nie je náhoda. Tá náhoda nebola ani u mňa. Hľadala som a postupne som našla. Chcela by som Vás povzbudiť, aby ste sa nevzdávali práve teraz, keď to máte na dosah ruky 🙂 Neustále som hľadala, stále dúfala, že existuje aj niečo lepšie, lepšie ako neustále trápenie sa…. Po dlhšom váhaní som sa rozhodla, zainvestovať do seba, a  zároveň som si povedala, že to bude po 1000-com raze 1001. raz a tiež aj posledným razom 🙂 Po celý zvyšok života budem ďakovať sebe, že som to nevzdala.  Pevne verím, že ak ste aj Vy odhodlaní tak ako ja, tak máte vyhraté a môžem Vám pogratulovať, že Ste zvládli pochopiť život.  Týmto sa chcem poďakovať tiež Vám pán Zaťko, že ste ma priviedli k najzákladnejšej pravde o živote a poďakovať, že vediete ľudí tým správnym smerom, ale aj za to, že vždy kladiete dôraz na to, že to nie je o Vás, ale o nás, v konkrétnom prípade o mne 🙂 Ešte raz ďakujem za nájdenie toho, čo som už našla 🙂 Prajem Vám krásny deň.
  Adriana
  Nachádzala som sa v životnej situácii, kde sa mi všetko rúcalo. Rozvod, strach z budúcnosti, čo ma čaká ďalej, neistota. Na instagrame som klikla na žive vysielanie kde bol vstup s p. Miroslavom Zaťkom. Rozhovor ma veľmi zaujal, tak som ho oslovila s možnosťou mať osobný koučing. Začali sme skúšobnou hodinou, z ktorej som mala  strach, z toho čo ma čaká. Strach ma sprevádzal neustále. Ďalšie hodiny boli proste úžasné, dňom za dňom sa môj život reálne menil, moje vnímanie situácii, ktoré mi prichádzali dennodenne do života. Začala som sa tešiť z vecí, z ktorých som sa už dávno netešila. Začali mi prichádzať noví ľudia do života, a pár mojich veľmi dobrých kamarátov mi zo života odišlo. (Prestali sme ladiť). Robím veci čo ma bavia, a som šťastná, že žijem život aký mám. Strach odišiel a nahradili ho pozitívne pocity.  Za tieto úžasné pozitívne zmeny v mojom živote môže pán Miroslav, ktorý mi ukázal cestu, dal nástroje realizácie ako nie snívať, ale žiť svoj sen. Tento koučing mi dal veľmi veľa. Ťažko to opísať slovami, možno by som tu použila jedno slova MAGIA 😊 Som ešte na začiatku tejto cesty, ale vďaka Miroslavovi poznám smer, a idem za tým 😊 Touto cestou sa chcem od srdca poďakovať za užasne pozitívne hodiny, nasmerovanie  a napredovanie môjho ja. Ďalej je to v mojich rukách ako hovorí môj učiteľ Miroslav. Ďakujem vám, že som začala milovať svoj život, a každým dňom napredujem ďalej a ďalej 😊 Každému odporúčam koučing, lebo investícia do seba je to najlepšie čo môžeme pre seba urobiť, ktorá sa nám 1000x vráti späť. Vďaka tomuto koučingu môj život dostal zmysel a smer 😊 To je len v krátkosti, oveľa viac sa dozviete, ak sa rozhodnete pre pozitívne myslenie – na tejto ceste vás bude sprevádzať pán Miroslav. Vrelo odporúčam !!! Ďakujem 😊

   

  collections_bookmark Podobné články
  Miroslav Zaťko pozitivnemysliet.sk 2023 014

  O mne

  Keď som vydal moju prvú knihu „Je ľahké spraviť zvislú čiarku“, kúpil si ju aj jeden z mojich vtedajších kolegov. Po nejakom čase ma pristavil na chodbe a chcel mi dať spätnú väzbu. Začal asi takto: „Máš môj obdiv, že si našiel odvahu ísť s kožou na trh.“ Prekvapilo ma to. Po nejakom čase sa mi jeho slová vrátili a ja som si uvedomil, že ak mám moc radiť, musím vedieť aj prevziať zodpovednosť za to, čo radím. A tu pomáha otvorenosť. Nemyslím, že som v spomínanej knihe o sebe odkryl až tak veľa, ale na druhej strane sa nechcem hrať na niečo, čo nie som. Kópii je na svete už dosť, ja som originál. 🙂

  Je ľahké spraviť zvislú čiarku

  Každé slovo v útlej, ale bohatej knižke “Je ľahké spraviť zvislú čiarku”, šikovnej formátovo do kabelky, má svoju veľkú váhu a výpovednú hodnotu. Knižočka je napísaná s úprimným záujmom pomôcť každému hľadajúcemu, nech je na svojej ceste kdekoľvek. Jej uveriteľnosť je taká intenzívna, že sa pri čítaní pristihnete, ako okamžite premýšľate nad tým, kde metódu 5 prstov využijete najbližšie. Janette

  Vitajte

  Táto webová stránka je výsledkom tvorivého procesu, ktorého súčasťou ste aj Vy. Nie ste tu náhodne. Bez Vás by neexistovala.
  Mojim zámerom je podeliť sa o moje skúsenosti, diskutovať o pozitívnom myslení jednoduchým spôsobom a otvorene. Motivovať Vás vlastným príbehom. Otvoriť čo najviac tém, ktoré sa dotýkajú osobnostného rastu….