Antónia Mačingová – Prestaňme diétovať – naučme sa jesť

5/5 - (3 votes)

Článok bol aktualizovaný 01.10.2017

Fotogaléria z prednášky Antónie Mačingovej.
Nitra, 30.9.2017
„PRESTAŇME DIÉTOVAŤ – NAUČME SA JESŤ“ s podtitulom „Jasno v hlave = poriadok na tanieri = ZDRAVIE, VITALITA, KRÁSA A SPOKOJNOSŤ“

30.9.2017 sme mali s manželkou Evičkou (Eva May Style) tú česť organizovať úžasnú prednášku Antónie Mačingovej, úspešnej autorky bestselleru „Najedzte sa do štíhlosti“. Kniha má už tretie pokračovanie a pre veľký záujem bola preložená do šiestich jazykov. Antónia Mačingová do svojich kníh zhrnula všetko, čo sa naučila v praxi. Na prednáške porozprávala svoj príbeh, zmeny ktoré urobila vo svojom jedálničku i skúsenosti tisícok žien a mužov, ktorým jej systém stravovania pomohol. Spôsob stravovania, ktorý navrhuje nie je diéta, ale postupný prechod k trvalej zmene stravovacích návykov.

Prednáška sa uskutočnila v kongresovej sále Hotela Agroinštitút v Nitre.

Antónia Mačingová – plagát prednášky

Príprava prednášky, ktorej súčasťou bolo aj prekvapenie. Ochutnávka jedál z dielne pani Mačingovej. V súčasnosti je možné objednať si jej stravu aj formou donášky. Viac informácii na https://macingova.sk/donaska/

Nechýbali ani jej knihy a novinka – Kalendáre na rok 2018.

Organizačný tím pripravený – prichádzajú prví účastníci 🙂

Adriana Račeková a Evka Zaťková

4 – hodinová akcia začína. Som nesmierne rád, že Antónia Mačingová prijala moje pozvanie a termín prednášky sme si určili ešte na jar 2017. Ďakujem všetkým, ktorí túto akciu podporili.

Miroslav Zaťko

Miroslav Zaťko

A. Mačingová

V prvej časti Antónia Mačingová porozprávala svoj príbeh, zmeny ktoré urobila vo svojom jedálničku i skúsenosti tisícok žien a mužov, ktorým jej systém stravovania pomohol. Spôsob stravovania, ktorý navrhuje nie je diéta, ale postupný prechod k trvalej zmene stravovacích návykov.

A. Mačingová

Súčasťou prednášky bola zaujímavá prezentácia s cennými radami.

A. Mačingová

Počas prestávky mali účastníci možnosť ochutnať jedlá z dielne pani Mačingovej.

V druhej časti sme si ukázali čo sú to myšlienkové vzorce a pani Mačingová odpovedala na zaujímavé otázky.

A. Mačingová a M. Zaťko

A. Mačingová a M. Zaťko

A. Mačingová a M. Zaťko.

Poďakovanie, fotenie a autogramiáda.

Antónia Mačingová a Miroslav Zaťko

Antónia Mačingová

Organizačný tím spolu s Antóniou Mačingovou. Miroslav Zaťko, Evička Zaťková, Adriána Račeková, Antónia Mačingová, Ivana Holková. Ďakujem 🙂

Evička Zaťková, Antónia Mačingová, Miroslav Zaťko

Vidíme sa opäť o rok.

Viac informácii o Antónii Mačingovej

https://macingova.sk/

Facebook

 

 

forum Komentáre (0)
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
message Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
Udelením tohto súhlasu súhlasíte s tým, aby Vaše osobné údaje v rozsahu meno a emailový kontakt boli spracúvané. Súhlas je poskytnutý na dobu 20 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, pričom odvolanie nemá spätné účinky. Viac o ochrane osobných údajov tu.

collections_bookmark Podobné články

Myšlienkové vzorce

Tento článok má za cieľ popísať čo sú myšlienkové vzorce, kódy, programy či návyky. Terminológiu nechám na Vás. Následne si ich začať uvedomovať a popísať, ktoré sú Vám na prospech a ktoré Vám škodia. Ak sú Vám na prospech, posilnite ich a vyšperkujte do dokonalosti. Ak Vám škodia, zmeňte ich. Vymažte starý program a nahrajte nový. Stojí to zato, pretože na čo myslíte, to si do života priťahujete. A to stojí za zamyslenie.

Rozhovor s Miriam Latečkovou

Babičkina záhrada. Ak máte, alebo ste mali to šťastie poznať záhradu Vašej babky, viete si živo predstaviť jej farby, vôňu i atmosféru vidieka. O múdrosti starých rodičov ani nehovoriac. Keď som po prvýkrát počul o projekte Babičkina záhrada, tak som si na obe moje babky spomenul 🙂 Prinášam Vám zaujímavý rozhovor s Miriam Latečkovou, ktorá babkou určite nie je. Autorka projektu rozvíja úžasnú myšlienku zdravého životného štýlu prostredníctvom svojej webovej stránky, obrovskou komunitou na sociálnych sieťach i milej kamennej predajne v Nitre.

Rozhovor s Janette Kecskemétiovou

Cítite sa unavení hneď po prebudení? Máte výkyvy hmotnosti? Máte zvýšený krvný tlak, zrýchlený
tep, úzkosť, potenie? Máte vysoký cholesterol? Toto je len časť problémov, ktoré sú spojené
s ochorením štítnej žľazy, ktorá je generálnym riaditeľom celého nášho metabolizmu. Ak ste
spozorneli, tento rozhovor je určený priamo Vám – nečítate ho náhodne.